+905325441237
bora@ozkent.co

Beyaz Yakalı Dostlar İçin 2019’dan 7 Dileğim

(Okuma Süresi: < 1 Dakika)

Beyaz yakalı dostlarım, sizin için 2019’den bir kaç dileğim var.

İnşallah doğru şeyler diliyorumdur:

1-Duygusal Zekası Yüksek Bir Yöneticiniz Olsun: Rakamlardan başka bir şey konuşmayan yöneticisinden bıkan arkadaşlar inşallah sizin “insan” olduğunuzu farkeden bir yöneticiniz olur.

2-Anlamlı Bulduğunuz Bir Proje Üzerinde Çalışın: Değer kattığına inandığınız işler sizi motive eder, hayata bağlar. Böyle projelere katılmanızı diliyorum.

3-Daha Az Toplantıya Mahkum Olun: Bu maddeyi açıklamaya gerek var mı? Gereksiz toplantılara gömülmeyeceğiniz bir yıl olsun.

4-Daha Az Sunum Hazırlamak Zorunda Kalın: Hayatınız powerpoint üzerinde harikalar yaratmakla değil, güzel işler yapmakla geçsin.

5-Dürüst ve Geliştirici Geribildirim Alın: Kaliteli geri bildirim veren o kadar az yönetici var ki. İnşallah sizinkisi öyle olur, gelişiminize katkıda bulunur.

6-Evden Çalışmayı Destekleyen Bir İş Yeriniz Olsun: Evden çalışma İstanbul’un trafiğinde tam bir nimet. Umarım esnek bir iş yeriniz olur.

7-Ve tabii ki emeklerinizin karşılığını hem parasal hem de terfi olarak alın. Hakettiklerinize ulaşın. Ülkenin ekonomik şartlarında biraz zor ama:(

Evet nasıl, doğru dilekler mi?

Siz başka ne diliyorsunuz 2019’dan?

Bir Cevap Yazın