SEMİNERLER

SEMİNERLER

Bora Özkent Geleceğin Organizasyonu, İnovasyon, Müşteri Deneyimi ve Kurumsal Girişimcilik konularında yaptığı enerjik, ilgi çekici, ufuk açıcı, harekete geçirici ve tabii ki eğlenceli seminerleri ile tanınmaktadır.

Turkcell, Arçelik, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, TEB, Ülker, Koç Holding ve Sabancı Holding gibi 100’ün üzerindeki seçkin kurumda eğitimler gerçekleştiren ve konuşmalar yapan Özkent’e bora@ozkentvetaysever.com adresinden ya da 90 212 322 52 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Çağ: Dijitalleşme, yapay zeka, gen haritaları, robotlar, algoritmalaşan insan… O kadar çok şey değişiyor ki, pek çoğumuzun geleceği tehlikede, şirketlerin iş modelleri, bireylerin kariyerleri darmadağın olmak üzere. Özkent’in semineri hem alarm zilleri çalan bir uyarıcı, hem de yol gösteren güçlü bir pusula niteliğinde.

İnovasyon: Adım Adım İnovasyon kitabının yazarı olan Özkent, 2003 yılından beri Türkiye’nin en büyük kurumlarından, kobiler ve küçük girişimlere kadar onbinlerce kişiye inovasyonun önemini, gerçekte ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve sürecini anlattı, anlatıyor.

Yaratıcılık: Yaratıcı zihnin işleyişi ve yaratıcılığı arttırmanın pratik yöntemleri konusunda ufuk açıcı ve harekete geçirici konuşmaları ve eğitimleri ile Bora Özkent katılımcıların yaratıcı kaslarını güçlendiriyor, onları yenilikler yapmaya teşvik ediyor.

Müşteri Deneyimi: Bu alanda Emsalsiz ve Müşteri Deneyimi 2.0 adlı iki kitaba sahip olan Özkent, duyguların karar alma süreçlerindeki önemini, şirketlerin müşterilerde duygusal bağ yaratan deneyimleri nasıl tasarlayabileceğini dünyadan harika örneklerle sunuyor ve müşteri deneyimi yönetimini temel bir rekabet stratejisi olarak ortaya koyuyor.

Kurumsal Girişimcilik: Koç Üniversitesi MBA programında girişimcilik dersleri veren ve GirisimcilerOkulu.com web sitesinin kurucusu olan Bora Özkent aklında bir iş fikri olan kurumsal girişimcilere izlemeleri gereken yolu ve kullanabilecekleri teknikleri çok açık metodlarla anlatarak, onları harekete geçmeleri için cesaretlendiriyor.

Alışkanlık Tasarımı: Yeni alışkanlıklar kazanmak ve eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu seminer tam size göre. Kurumunuzun kültürünü oluşturan davranış alışkanlıklarını değiştirmenin tekniklerini öğreneceğiniz seminerde, Facebook ve Twitter gibi alışkanlık yaratan teknolojilerin sırlarını da anlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s