+905325441237
bora@ozkent.co

Büyük Kurumlar İçin İnovasyon Manifestosu

Geleceği Kavrayın, Dönüşümü Yönetin, Sınırlarınızı Yıkın, Haddinizi Aşın!

Bir önceki kitabı Adım Adım İnovasyon’da yaratıcı fikirleri gerçek, karlı ve sürdürülebilir işlere dönüştürmenin metotlarını gösteren Bora Özkent, yeni kitabında bu metotları bünyelerine uyarlamakta zorlanan büyük kurumlara güçlü bir dönüşüm rehberi sunuyor.

Startuplar tarafından başarı ile uygulanan Yeni Yalın Girişim ve Tasarımcı Düşünce gibi metodolojilerin büyük kurumlarda neden aynı etkiyi yapmadığını kendi danışmanlık tecrübelerine dayanan gerçek hayat örnekleri ile anlatan Özkent, büyük kurumlara organizasyonel yapılarından risk yönetimine, insan kaynağı uygulamalarından, kaynak dağılımı ve bütçeleme sistemlerine kadar geniş bir perspektifde somut ve uygulanabilir değişiklik önerilerinde bulunuyor.

Güçlü şirketlerin startuplara karşı güçlü yönlerini de ortaya koyan Büyük Kurumlar İçin İnovasyon Manifestosu, şirketlerinin inovasyon performansını yükseltmek isteyen yöneticilerin başucu kitabı olmaya aday.

 

Bora Özkent’in son kitabı olan Büyük Kurumlar İçin İnovasyon Manifestosu’nun ilk 3 maddesini içeren PDF dosyasına aşağıdaki linke basarak ulaşabilirsiniz.

Büyük Kurumlar İçin İnovasyon Manifestosu İndir

Eğer dilerseniz kitabı doğrudan Elma Yayınevi’nden indirimli olarak olarak aşağıdaki linke basarak satın alabilirsiniz.

Büyük Kurumlar İçin İnovasyon Manifestosu Satın Al