+905325441237
bora@ozkent.co

Müşteri Deneyimi Yönetimi 2.0

Geleceği Kavrayın, Dönüşümü Yönetin, Sınırlarınızı Yıkın, Haddinizi Aşın!

Müşteri deneyimi yönetimi alanındaki ikinci kitabımı içeriğine uygun olarak sadece E-Kitap formatında yayınladım. Kitabın tanıtım sayfalarında şu açıklamalar yer alıyor:

“Dijitalleşmenin müşterilerin kurumlarla yaşadıkları deneyimler konusundaki beklentilerini yükselttiği aşikar. Sosyal medyanın da gücünü arkasına alan müşteriler 7 gün, 24 saat ve her kanaldan mükemmel hizmet almak istiyorlar. Ayrıca bugün artık sanal ortamda müşterilere yaşatılan deneyimlerin en az gerçek dünyadakiler kadar önemli olduğu da aşikar. Pek çok kurum müşterilerini fiziksel olarak neredeyse hiç görmüyor.

Dijitalleşme gittikçe şiddet kazanırken kurumların müşteri deneyimi yönetimi konusunda yepyeni yöntemlere, yepyeni araçlara ve son derece köklü paradigma dönüşümlerine ihtiyaçları var. Dijitalleşmenin getirdiği değişimler, müşteri deneyimi yönetimi anlayışının yeniden tanımlamasını, kurumların stratejik kararlarına, iş yapma şekillerine, yönetici tutum ve davranışlarına, teknolojilerine ve çalışanlarının kişisel becerilerine yeniden bakmalarını gerektiriyor.

Emsalsiz’de anlattıklarım müşteri deneyimi yönetimi konusunda iyi bir başlangıçtı. Umarım oradaki önerilerim konusunda kurumunuzu yol almış, müşteri deneyimi odaklı bir işletmeye dönüşmenin temellerini atmışsınızdır. Şimdi ise mükemmel kasırgayla savaşmanın, daha da iyisi ondan yararlanıp rüzgarı sayesinde yükselmenin metotları ve araçları ile tanışmak zamanım geldi. Yani müşteri deneyimi yolculuğunda bir sonraki adımın…”

Eğer bu kitabı E-Kitap formatında ücretsiz olarak indirmek isterseniz http://issuu.com/boraozkent/docs/deneyim_20 adresine gitmeniz yeterli olacaktır. İyi okumalar dilerim.

Bir Cevap Yazın