+905325441237
bora@ozkent.co

Haddini Aş!

Geleceği Kavrayın, Dönüşümü Yönetin, Sınırlarınızı Yıkın, Haddinizi Aşın!

Herkes herkes büyük işler başarabilir ve herkes hayalini kurmaya cüret bile edemediği zirvelere tırmanabilir.  Bu sayılanları başaranların diğer insanlardan yetenek, beceri, zeka ya da şans olarak  bir farkları yok. Onların tek farkı kendi kendilerini 2 alandaki yanlış inançlarla engellememeleri.

Birinci engel kendimizi nasıl gördüğümüz ile ilgili.

Kendi becerilerimizin, yeteneklerimizin ve gücümüzün sınırları konusundaki yanlış ve kısıtlıyıcı inançlarımız bizi olağanüstü şeyler yapmaktan alıkoyuyor. Kendi haddimizi kendimize bildiriyoruz adeta.

İkinci engelimiz ise “başarı” hakkındaki yanlış düşüncelerimiz.

Büyük başarıları yakalayanların olağanüstü yeteneklere sahip ve doğuştan şanslı insanlar olduğuna inanmak, bizleri harekete geçmekten alıkoyuyor, motivasyonumuzu kırıyor, hayali sınırların içine adeta hapsediyor.

Bu eğitimin amacı hem katılımcıları bu iki engelden kurtarmak, hem de onları doğru düşünce modelleri ve basit yöntemlerle donatarak olağanüstü şeyler başarma yolculuklarında yardımcı olmak.

Bu Eğitimi Kimler Almalı?

Bu eğitim haddini aşarak olağanüstü şeyler başarmak isteyen HERKES için tasarlandı. 

İster bir girişimci, ister büyük bir kurumda çalışan bir profesyonel, ister geleceğini planlamaya çalışan bir öğrenci olun, bu eğitimden kazanacağınız çok şey var.  

Eğitim bittiğinde kendiniz ve başarı hakkındaki inançlarınız kökten değişmiş olacak, haddinizi    aşmak konusunda enerjiniz ve bilgi seviyeniz radikal şekilde artacak.

Eğitimin Formatı, Konuları ve Akışı:

Keynote, 3 saatlik webinar ya da tam günlük uygulamalı sınıf içi eğitim olarak sunulabilen program, katılım ve etkileşim fırsatlarının yüksek olduğu, katılımcıların öğrendiklerini kendi hayatlarına uygulamaları için sorular sormaya teşvik edildiği bir formattadır.  

Eğitim sonunda katılımcılara birer “Haddini Aş” e-kitabı da hediye edilmektedir.  

Eğitimin temel başlıkları şöyledir:

1-Haddini aşanların yaşam desenleri: Olağanüstü şeyler başaran farklı alanlardan insanların yaşam hikayeleri bize ne anlatıyor, onları başarıya götüren yaşamlarında ne gibi ortak ve temel desenlere rastlıyoruz, bu desenlerden ne gibi dersler çıkarabilir, kendi hayatlarımıza nasıl uygulayabiliriz?

2-Neden haddini aşmak yeni yükselen değer: Herkesin haddini bilmesi gerektiği dev kurumsal çarklar nasıl kırılıyorlar? Teknolojik değişimler, dijitalleşme ve yeni iş modelleri iş hayatını nasıl kökten bir şekilde etkiliyor, sosyal medya, sanal takım yöntemi platformları ve çevrimiçi eğitim siteleri iş hayatını nasıl etkiliyor, işçi-işveren ilişkisini nasıl değiştiriyor ve haddini aşmayı neden zorunlu hale getiriyorlar.

3-Haddini aşma yol haritası:Haddini aşmaya kadar veren bir insan izlemesi gereken yolda hangi duraklar var. Zihnimizi kendimizle ilgili yanlış inançlardan kurtarmak için ne yapmalıyız? Yaratıcı gerilim gücünden nasıl yararlanabilir, büyüme odaklı zihinsel yapıyı nasıl harekete geçirebiliriz? Başkaları ile uzlaşmamayı neden alışmalı ve bu konuda güçlenmeliyiz? Sosyal ilişki ağımız neden en önemli varlığımız, onu nasıl geliştirebiliriz Daha fazla deney yapmak bizi nereye götürü? Startup kafasını hayatımıza nasıl uygulayabiliriz?

Bora Özkent’in Konuşmacı Ajansı Mirador Speaker Agency ile Temasa Geçmek İçin…