+905325441237
bora@ozkent.co

Müşteri Deneyimi Konuşmaları

Geleceği Kavrayın, Dönüşümü Yönetin, Sınırlarınızı Yıkın, Haddinizi Aşın!

Elma Yayınevi tarafından yayınlanan Emsalsiz Müşteri Deneyimleri Yaratmak ve e-kitap olarak yayınlanan Müşteri Deneyimi 2.0 adlı kitapların yazarı olan Özkent, harika müşteri deneyimlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi konusunda katılımcıların ufkunu ve hayal güçlerini anlatan konuşmalar yapıyor.

noun_polaroid camera_257493_000000Olağanüstü Anlar Tasarlamak: Herkesin hayatında yaşadığı unutulmaz anlar vardır. Çocuğunuzun ilk adımını atması, üniversite sınavındaki başarınızı öğrendiğiniz mesaj, yeni işinizdeki sıcak karşılama, iki yıl önce kaldığınız otelin oda tercihinizi hala hatırlaması, hoşlandığınız insanın gönderdiği sürpriz çiçek… Araştırmalar unutulmaz anlar yaşatılan insanların daha sadık müşterilere dönüştüklerini, yeni satış tekliflerine daha açık olduklarını, daha adanmış şekilde çalıştıklarını, hatalara daha fazla tolerans gösterdiklerini ve daha uzun süreli ilişkiler yaşadıklarını ortaya koyuyor. Özkent’in semineri katılımcılara unutulmaz anlar tasarlamanın ve yaşatmanın yollarını öğretiyor.

noun_Super Hero_380874_000000Gizli Müşteri Deneyimi Kahramanlarınız: Müşterilere olağanüstü deneyimler yaşatmanın tek yolu onları büyük bir özenle tasarlamaktan geçmiyor. Tüm seviyedeki çalışanlarınızın müşteriyle temas ettiği her an, onlara olağanüstü bir deneyim yaşatma fırsatını sunuyor. Zaten şirketinizin böyle gizli kahramanları da var, yeter ki siz onların kıymetini bilin, ellerini güçlendirin, yetkilerini artırın. Özkent’in kalplere seslenen örneklerle dolu konuşması gizli müşteri deneyimi kahramanlarınızı keşfetmenin ve tüm çalışanlarınızın onlar gibi davranmaya teşvik etmenin yollarını gösteriyor.

noun_customer experience_1764812_000000Müşteri Deneyimi 101: Müşteri deneyimi yönetiminin temellerini ele alan bu eğitim duyguların karar alma süreçlerindeki önemini, şirketlerin müşterilerde duygusal bağ yaratan deneyimleri nasıl tasarlayabileceğini dünyadan harika örneklerle sunuyor ve müşteri deneyimi yönetimini temel bir rekabet stratejisi olarak ortaya koyuyor. Konuşma müşterilere emsalsiz deneyimler yaşatmanın temel metodolojilerini son derece zengin örneklerle sunarken, müşteri odaklı dönüşüm yapmak isteyen firmalara yol gösteriyor. Seminer her fonksiyondan ve her seviyeden katılımcıların müşteri deneyimine bizzat nasıl katkıda bulunabileceklerini de ilginç gerçek hikayelerle anlatıyor.

 

Bora Özkent’in Konuşmacı Ajansı Mirador Speaker Agency ile Temasa Geçmek İçin…