+905325441237
bora@ozkent.co

Ve Sonunda Kitabım Çıktı!

(Okuma Süresi: < 1 Dakika)

İlk kitap heyecanı büyük tabii. Herkes okusun, konuşsun, tartışsın, gündem olsun istiyorum. Okuyanların yorumlarını da büyük bir heyecanla bekliyorum tabii. Hadi hayırlısı bakalım. Şimdiden canım ikincisini yazmak istemeye başladı bile.

2 cevap

  1. Anonymous dedi ki:

    İsterseniz tasarlanmış deneyimleri ve üst sınıfı dikkate alan Virgin Atlantic, isterseniz hesaplı, zamanında, kompleksliği basite çeviren ve sorunu önceden öngörerek çözümler sunan yaklaşımıyla easyJet yada isterseniz müşterisinin yerine kendisini koyduğu spontane deneyimden yola çıkarak harikalar yaratan çiçekçi(ben 41 gülcü diyorum) ile emsalsiz deneyimler yaşatmanın ne demek olduğunu ve neleri dikkate alarak hareket etmemiz gerektiğini bizlere aktardığınız için çok teşekkür ederim. Acilen 2. kitabınızı da bekleriz Sayın Bora Özkent. h.a.

  2. Anonymous dedi ki:

    Bora Bey, kitabınızı çok sevdim, gerçekten. Eğitmen olabilmek için İş Bankasından kısa bir süre önce emekli olan, çok çok önemli olduğuna inandığım ve bolca deneyimlediğim Müşteri İlişkileri ve Şikayetlerle Başa Çıkabilmek konularında eğitmen olabilmek için ilgili alanda ulaşabildiği her yayını okuyan biriyim. Elma Yayınevi'ni görünce hemen aldım kitabınızı, iyiki de almışım, okumuşum. Hatta bankadaki arkadaşlarıma bir eposta ile de tavsiye ettim 🙂 Elinize sağlık, sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,Canan Gül özal

Bir Cevap Yazın